O MNIE

Magdalena Kaźmierczak. Rocznik 1983. Matka dwojga Wspaniałych Ludzi, żona pewnego Jednego Jedynego, doświadczony człowiek, wulkan energii. Psycholożka z zawodu, z zamiłowania aspirująca pisarka i działaczka społeczna. Muzykuję, tańczę, medytuję i kocham zdrowy styl życia. Lubię dzielić się wiedzą, pomagać innym, łączyć ludzi ze sobą i patrzeć na ich rozwój. Nigdy się nie nudzę i z entuzjazmem patrzę w przyszłość.

profil

(fot. Goldenhours, Agnieszka Lisiuk)

W życiu interesują mnie rzeczy WAŻNE. Nie lubię tracić czasu. Nie lubię się rozdrabniać. Wiem czego chcę i jak pragnę ukształtować swoje życie. Chcę, aby to, co robię było ważne nie tylko dla mnie, ale by przy okazji pomagało innym, miało wpływ na czyjeś życie. Tylko taka praca ma dla mnie sens. Lubię ludzi z duszą i rozmowy z sensem.

Przez wiele lat pracowałam „w biznesie” – zawsze na czyjś rachunek. W każdym z dawnych miejsc pracy czegoś się nauczyłam i wyciągnęłam lekcję z tych doświadczeń. Moje CV można zobaczyć TUTAJ.

Mam za sobą wiele trudnych życiowych doświadczeń, które sprawiły, że jestem tym, kim jestem. To były cenne lekcje i jestem za nie wdzięczna losowi. Wiedza psychologiczna, świadomość i doświadczenie pomogły mi uporać się z własnymi sprawami. Teraz moim największym marzeniem jest pomagać innym kobietom, które znalazły się w podobnych sytuacjach. Szczególnie ważne są dla mnie sprawy kobiet kobiet wykluczonych społecznie z powodu chorób psychicznych i/lub fizycznych, młodych matek pozbawionych pomocy swoich mam/babć/cioć/sąsiadek, a także samotnych seniorek.

Jeśli pragniesz być szczęśliwa i zmienić swoje życie, to zapraszam, rozgość się! Zapraszam Cię także na moje warsztaty poświęcone pozytywnej zmianie.

Zapraszam do kontaktu i serdecznie pozdrawiam!